DATARECOVERY: Hlavní stránka
PŘIHLÁSIT  Záchrana dát, obnova dát | DATARECOVERYAdatmentés, adatvissza | DATARECOVERYВосстановление данных, спасение данных | DATARECOVERYRecuperare de date, salvare de date | DATARECOVERYRikuperimi i të dhënave, shpëtimi i të dhënave | DATARECOVERYRécuperation des donées, restauration des donées | DATARECOVERYDatenrettung, Datenwiederherstellung | DATARECOVERYData Recovery, Data Rescue | DATARECOVERY
DATARECOVERY: Hlavní stránka

DATARECOVERY, s.r.o. - představení společnosti

Další kapitola: Ochrana svěřených dat
Společnost DATARECOVERY, s.r.o., kterou založit její současný jednatel a ředitel pan Vojtěch Kavan je stabilní, ryze českou firmou s dlouholetou tradicí a zkušenostmi, specializující se výhradně na záchranu dat z paměťových médií. Historie záchrany dat v naší společnosti se píše od roku 1991, kdy jsme poprvé využili naše v té době již mnohaleté zkušenosti s nízkoúrovňovým zpracováním dat také pro jejich záchranu. Vzhledem k rostoucí poptávce jsme se brzy rozhodli této problematice věnovat naplno a zaměřili jsme veškeré úsilí na vývoj technologií dedikovaných právě analýze a zpracování dat.
Záchrana dat, obnova dat: DATARECOVERYPod vedením současného jednatele a ředitele Vojtěcha Kavana se společnost DATARECOVERY, s.r.o.V průběhu několika následujících let jsme se pak díky neustálému vývoji vlastních postupů a implementaci špičkových technologií stali doslova jedničkou na českém trhu. K původní specializaci na pevné disky jsme postupně vyvíjeli a přidávali technologie pro nové a nové typy datových nosičů. Dnes se tak můžeme pochlubit bez nadsázky nejširším portfoliem podporovaných paměťových médií a operačních i souborových systémů.
K bezkonkurenční úspěšnosti v záchraně dat však nepřispívají jen dlouholeté zkušenosti, odhodlání a kvalifikovanost našich odborníků, ale rovněž unikátní a komplexně vybavená specializovaná laboratoř, jediná svého druhu ve střední Evropě.
Podstata úspěchu je naopak založena především na výsledcích vlastního vývoje a neustálém získávání a implementaci nových technologií a postupů. Díky vývoji unikátních technologií a vysoké úrovni vlastního know-how se již tradičně řadíme k uznávané špičce. Naši fundovaní odborníci dnes pomáhají řešit kritické situace ztráty dat nejen v celé České republice, ale také v mnoha zemích Evropy i celého světa.

Záchrana dat, obnova dat: DATARECOVERYNikoliv pouze krédem, ale i nutností v tomto neobvyklém zaměření je individuální péče o každého jednotlivého zákazníka. Nejlepším důkazem naší špičkové kvality, vysoké rychlosti a bezprecedentní bezpečnosti svěřených dat jsou každoročně tisíce velkých i malých společností, státních institucí, ale díky vstřícné obchodní politice např. také řada nepodnikatelů a studentů.

Motto společnosti DATARECOVERY:

„Co nezachráníme my, to už nikdo!“

„DATARECOVERY“ je ochranná známka společnosti DATARECOVERY, s.r.o.,Vojtěch Kavan, jednatel společnosti DATARECOVERY, s.r.o. Petržílkova 1436/35, Praha 5. IČ 27174719, OR C 101988, Městský soud v Praze.

Hledej
Kontakt První pomoc
© Vojtěch Kavan, jednatel společnosti DATARECOVERY, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
» Děkujeme za perfektní služby. Mohu potvrdit, že odvádíte vynikající práci. « D. Sanford, SSM, Western Digital
» [100%] výsledek záchrany dat, kterou jiní nebyli schopni provést... « R. Rahumägi, CTO, Quelle
Záchrana dat na splátky Divadlo DISK FlashRecovery: obnova dat (záchrana dat) z USB Flash, SSD, paměťových karet Zachraňujeme nejen data: Botanická zahrada - Wolémie
Záchrana dat, obnova dat - DATARECOVERY, s.r.o. - Česky Data recovery, data rescue - DATARECOVERY, s.r.o. - English Daten Rettung, Daten Wiederherstellung - DATARECOVERY, s.r.o. - Deutsch Восстановление данных, спасение информации - DATARECOVERY, s.r.o. - Pусский Récupération de données - DATARECOVERY, s.r.o. - Français Recuperación de datos - DATARECOVERY, s.r.o. - Español Recupero Dati - DATARECOVERY, s.r.o. - Italiano Záchrana dát, obnova dát - DATARECOVERY, s.r.o. - Slovensky Odzyskiwanie danych - DATARECOVERY, s.r.o. - Polski